П`ятниця, 07.05.2021, 01:40
Вітаю Вас Гість RSS
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня
село Галичани
Горохівського району
Волинської області
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Із життя школи

День Цивільного захисту

 

 З метою вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя і здоров’я, вдосконалення теоретичних  та практичних навичок учнів та працівників під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій 27 квітня проведено День Цивільного захисту.

День Цивільного захисту проходив згідно з пла­ном. Учні та особовий склад закладу ознайомилися із засобами індивідуального захисту, із правилами поведінки під час над­звичайних ситуацій, створенням системи цивільного захисту, метою якого є захист населення від небезпечних наслідків ава­рій і катастроф, від стихійного лиха, сильнодіючих отруйних речовин, зброї.

На єдиному уроці цивільного захисту та навчальних ланках учні 5-9-х класів вивчили будову фільтру­вального протигаза для захисту органів дихання, очей, шкіри обличчя від впливу ОР, РР, БЗ і деяких СДОР, а також від різних шкідливих домішок, що є в повітрі. Особлива увага приділялася підбору лицьової частини протигаза та правилам одягання протигаза на себе і потерпілого. Всі дії учні виконували самостійно, навчилися перевіряти, чи правильно складено протигаз ,та підібрано за розміром.

Класними керівниками проведено цікаві, пізнавальні бесіди , круглі столи та виховні години  на теми «Цивільний захист. Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях»,«Не страшні нам перешкоди», «Що таке стихійне лихо?», «Дії учнів при можливих аваріях, катастрофах та інших надзвичайних ситуаціях», «Вчимося жити в безпеці», « Пожежна безпека. Правила поводження під час пожежі», «Санітарна обробка людей», «До кого звертатися по допомогу» «Допоможи  собі сам».

За сигналом «Увага всім!» всередині дня проведено евакуацію особового складу із приміщення. Добре спрацювали рятувальна ланка, яка організувала патрулювання і спрямовувала напрям руху учнів з Іта II поверхів, санітарна ланка , та ланка видачі індивідуального захисту .Евакуація пройшла чітко й організовано.

           Надання  першої медичної допомоги в разі виникнення різних надзвичайних ситуацій показали Якубчук М.В..та учень 5 класу Валовий Стас.

             Наприкінці Дня Цивільного захисту проведено підсумкову загальношкільну лінійку, на якій невоєнізовані фор­мування цивільного захисту закладу доповіли про виконання плану ро­боти.

 

20 березня 2018 року проходила олімпіада з математики для учнів 4 класів на базі Лобачівської ЗОШ l-lllст. Учениця 4 класу  Галичанської ЗОШ l-ll ст. Харчук Оксана зайняла почесне 1 місце. І вже 23 березня брала участь у районній олімпіаді з математики, на якій зайняла 3 місце.

Класний керівник: Калитка Оксана Степанівна.

Згідно річного плану роботи школи, з метою активізації творчого потенціалу педагогів,впровадження сучасних педагогічних досягнень науки, удосконалення їх фахової майстерності, ознайомлення з методичними надбаннями, уроками,у нашій школі вродовж лютого-березня проходила декада педагогічної майстерності на тему «Атестація 2018-майстерність і  зрілість».                                                                                                                                                                Досвідом роботи ділилися Шкалуба О.Я.,Холонівець О.І.,Хомич О.М..

20 лютого 2018 р. в школі відбувся День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В рамках Дня пам’яті було проведено ряд заходів, а саме:

- виховні години на теми «Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні», «Хто є героями Небесної Сотні»;

- бесіда «Небесна Сотня. Що я знаю про Небесну Сотню?»

- година спілкування «Пам’яті героям Небесної Сотні присвячується…»;

- перегляд відеофільмів «Зима що нас змінила. Небесна сотня», «Майдан 2014. Небесна сотня»

 

День української писемності та мови- традиційне свято у нашій школі.

   9 листопада 2017р -це один із тих днів,коли кожен мав нагоду відчути себе частиною свого народу з героїчною історією, багатою культурою, прекрасною, Богом даною мовою.
   Захід підготували вчитель укр мови і літ. Мельничук І. В., бібліотекар-- Андреєва Л.Ф.,педагог-організатор--Андреєв С. В. та учні --старшокласники.
Вони дикламували вірші, звучали милозвучні пісні, були проголошені документальні свідчення утисків і нищення української мови. Учасники свята переконливо свідчили,
 що мова нашого народу- найкращий цвіт, що ніколи не в'яне, вічно живе, розвивається.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Ярмарка на допомогу воїнам АТО

Екскурсія до міста Львова

 

Перше вересня - свято для усіх школярів!

 

 

23 серпня 2016 року у нашій школі за участю керівників установ села відбулося урочисте підняття Державного прапора України. Після завершення учні вшанували пам’ять загиблих односельчан і поклали квіти до пам’ятника невідомому солдату.

 

 

 


 

 
 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31